top of page
  • 執筆者の写真Kazumi

Час, коли я відчула, що вирослаЧастина 2


Основний опір, який я отримала у минулому, та наслідки

15 років: Коли я сказала батькам, що хочу їздити на мотоциклі…

Батько розлютився як полум’яний вогонь, сказавши: «Я розірву між нами всі зв'язки.Якщо я буду їздити на мотоциклі, я ніколи не повернуся додому. Ти не моя дитина!» У 17 років я без їх дозволу отримала водійські права, а коли приїхала додому на мотоциклі, від мене дійсно відмовилися, і мені нічого не залишалося, як тікати з дому. Думаю про це зараз, це був початок усього.


17 років: епізод, коли я поїхала погоняти на мотоциклі


" Жінка за своєю природою повільна" тощо, жорстко насміхалися оточуючі мене люди, адже того дня я , зрештою,мчала на мотоциклі швидше тих, хто робив з мене дурницю.18 років: Коли мені вдалося до певної міри налагодити стосунки, я сказала батькам, що хочу отримати водійські права …

Мені казали «Якщо не будеш їздити на мотоциклі лише місяць, то ми заплатимо за автошколу», але я не могла витримати і дня якщо не покататися на мотоциклі.

Зрештою, я працювала з ранку до півночі на фабриці, яка виготовляє бортове харчування в аеропорту Наріта, і лише за місяць заробила гроші на автошколу. Тоді я навчалася у випускному класі старшої школи, я зрозуміла, що цілком природно, що можу заробляти гроші, якщо наполегливо працюю.20 років: Якщо ти хочеш змагатися у гонках...

Тодішній президент компанії категорично заперечував: «Ти що, божевільна? Така людина без здорового глузду як ти, не може бути гонщиком!»

→ Станла професійним водієм у 22 роки31 рік: Якщо ти хочеш кинути виклик Франції…


Ти хапаєшся то за одне, то за інше - так не можна (це марнотратство). Навіщо ти так робиш?! А якщо ти все втратиш, то що ж тоді?! Ти ж французької не знаєш, а берешся! - З запалом говорили мені намагаючись зупинити


→ У результаті створюється французька школа. Якщо ви це помітите, вона виросла до найбільших масштабів у світі.


32 роки: Коли я намагаюся створити французьку школу...

«Така компанія скоро розвалиться», — отримала запеклий спротив оточуючих.

→ Вона стала найбільшою у світі.45 років: Якщо ви хочете запропонувати українцям безкоштовні уроки французької…

«Це не те, що роблять японські компанії!» і таке інше казали, хто був проти.

→ Менш ніж за місяць ми надали уроки французької мови 1200 українцям і крокуємо до школи, яка має найбільший український реєстратор (можливо!?).На переломному етапі життя обов'язково є «люди, які протистоять».

А людина, яка протистоїть мені, схожа на бога, який допомагає мені зростати.


Кажуть, що у людей немає нездоланної стіни.

Як кажуть, коли ти вдаришся об стіну, померти досить важко. Я думаю, мені вдруге не потрібна стіна! Гіркий досвід !! Захотілося втекти. Я думаю, що життя – це відчай.


Але як тільки ви подолаєте це, пейзаж, який ви зможете побачите, зміниться.

Я це знаю.
閲覧数:2回0件のコメント

Commentaires


bottom of page