top of page
  • 執筆者の写真Kazumi

«Моя історія №6» Я подолала своє занепокоєння, присвятивши себе роботі


Стати кращою у світі.Зростання до масштабів кращого у світі.

Народження дітей мабуть трохи принесло зміни? Страх перед завтрашнім днем поступово зникав, я використовувала всю свою енергію на те, що мені довелося робити.

І після багатьох років наполегливої роботи, як і в часи перегонів, моя компанія перетворилася на одну з найбільших онлайн-шкіл французької мови у світі.


Як я вже писалав раніше, я також була інструктором (= працювала лектором) одночасно з гоночною діяльністю, тому я хотіла би розвиватися і подалі у цьому напрямку. Думаю, що я змогла це зробити. Теперішня мовна школа є результатом досягнення ідеалів, які я уявляю, що відрізняється від життя, яке є небезпечним.


Робити людей щасливими, керуючи поглядами студентів і вивчаючи французьку мову

Тому я всім серцем люблю роботу по управлінню школою. У шкільному менеджменті ми приймаємо все, що вважаємо хорошим, і оскільки компанія була заснована на 2 засадах нашої управлінської філософії: «управління з точки зору учня» та «зробити людей щасливими завдяки вивченню французької мови», ми впроваджуємо це кожен день. І я також працюю над цим кожен день.


І насправді я дуже рада почути багато слів подяки, наприклад, «Моя школа була найвищим рівнем, на якому я коли-небудь вивчав французькою мову».


-Моя історія-


閲覧数:5回0件のコメント

Comments


bottom of page