top of page
  • 執筆者の写真Kazumi

«Моя історія №2» Діапазон діяльності розширюється, щоб здійснити мої мрії та наміри.


Після цього я не тільки щороку брала участь у найвищій серії гонок на витривалість в Японії, а й близько трьох років брала участь у серії автомобільних перегонів Формула, що було моєю мрією. Крім того, я брала участь у багатьох інших гонках - я завжди намагалася розширювати свої межі.


Дні, коли я літала навколо світу

По мірі того, як сходинки моєї кар'єри плавно йшли вгору, мій спектр діяльності поступово перетнув межі Японії, разом з бажанням «отримати запрошення від закордонної гоночної команди та щомісячно залишатися за кордоном на гонці»,це був досвід життя як у мрії.


Мова йде не тільки про участь у гонках. Це також гарні спогади про те, що я могла їздити по країні як інструктор для багатьох виробників, включаючи TOYOTA. На додаток до того, на піку слави я з’явилася у серії 6 журналів, програмі новин на Golden Time, на заходах, одного разу навіть як водій з Девідом Бекхемом та збірній Англії по футболу, ми отримали велику кількість неймовірних історій


Почала хвилюватися, коли пішла зі спорту

Проте, продовжуючи свою діяльність, я почала бачити один великий факт, який поступово наростав.

Це реальність, з якою зіткається будь-який спортсмен: «Автогонщик – реально не довготривала професія».


На перший погляд це виглядає як життя на повних вітрилах, але факт, «коли я піду зі спорта», і те, як я буду жити після закінчення кар’єри, щодня залишалось десь у куточку голови.

Мною завжди рухала думка, що я зникну без перегонів і, можливо, я не мала іншого способу жити в той час, крім справжньої гонки.

Іноді я задавалась питанням: «Що я можу робити, якщо піду зі спорту?»


Однак це також правда, що я завжди хотіла бути людиною, яка може зробити свій внесок у суспільство, після того, як я перестану бути автогонщиком.Але в низці днів, це зовсім не приймало якусь форму.


Далі буде-Моя історія-


閲覧数:6回0件のコメント

Comments


bottom of page