top of page

профіль

Kazumi.jpg

Кадзумі Мікамі

Ще під час навчання в старшій школі  я захопилась їздою на мотоциклі, займалася  дріфтінгом, і гонками на траві , а в 1999 році дебютувала в офіційних гонках.
З  того часу почала брати участь у численних гонках, таких як Формула та Porsche Carrera Cup.
Крім досягнення хороших результатів, в гонках " Super Taikyu " (Супер виснагливість"-  шляхові перегони першої категорії, що проходять в Японії) стала «першою жінкою-пілотом в історії,  яка піднялась на п'єдестал" , а  в гонці Porsche Carrera Cup вдалося не тільки стати   «першою  жінкою-пілотом у світі», але й досягти високих рейтингів і встановити багато рекордів.

 

​Звичайно, моя  діяльність не обмежувалась Японією,  на перегонах у Малайзії «Merdeca Millennium Endurance Race»(Гонки на витривалість), що проходили  навколо річниці незалежності країни, ця  подія поряд із F1 ,  мала за мету створити перегони "  символом  жіночого прориву в ісламському світі, де статус жінкок
надзвичайно слабкий» .Під патронатом компанії Red Bull була створення жіноча команда Red Bull X1-R Racing", а я 
була запрошена  з Японії для участі в  цій жіночій команді "Red Bull X1-R Racing"другий рік поспіль.  Традіційно брала участь у «Ралі Монте-Карло» у складі команди колишнього гонщика «Формули-1» Еріка Комаса.

З іншого боку, я з'являлася   у  різних засобах  масової інформації, таких як телебачення, журнали, газети,виступала як автогонщик, авто журналіст, модель, творча особистість,  яка постійно брала участь в різних засобах- у трансляції  азіатських країн Red Bull (виробники напоїв), X-1R (виробники масла),а  також  в іншій телерекламі.

 Також виступала з колишньою збірною Великобританії з футболу,   разом з Девідом Бекхемом і  з іншими запрошеним  гостями та інструкторомами автошколи.  Крім того, я також активно працювала як модель.​

 

2008 рік.  Я перенесла свою базу до Парижу, коли брала  участь у ралі Монте-Карло але в той час у мене було багато проблем із вивченням французької мови, тому я почала  думати: «Я рішуче  хочу  створити  школу французької мови»,  і в лютому 2010 р.  відкрилася унікальна онлайн-школа «Ensemble en Francais».

Зараз я відійшла від участі в перегонах і провожу свій час між Японію і іншими країнами. Одночасно докладаю зусиль для виховання двох своїх дітей, також працюю в управлінні  інтернет- школи і торгової індустрії. Але після  російського  вторгнення в Україну у 2022 році, велика кількість біженців прибула  з України до Франції. Спостереження реальності України надихнули мене на думку: «Чи можу я щось зробити?», і  в якості гуманітарної допомоги,  я розробила «безкоштовні уроки французької» для біженців у  своїй власній онлайн - школі.

1.png
4.png

Публічні лекції•лекторська діяність

Розповідаю про безпечне водіння, екологічність і важливість мрій тощо.

Японська футбольна асоціація (JFA)

Проект JFA "Kokorо".( проект, створений  для сприяння розвитку дітей через світ футболу)

Спеціальний лектор

Публікація результатів гонок очима спеціаліста.

Японський автомобільний партнер

VOLVO

TOYOTA

 Захоплююча зустріч з  Porsche

Фестиваль Огурі Ханган

West Nippon Expressway Company Limited

Заходи, спонсоровані кожним муніципалітетом

Kazumi.jpg
bottom of page